Do Ivanky
sa zaláskujete

Romantický kaštieľ aj mohyla

Ivanka v sebe nezaprie zmysel pre romantiku. Presvedčí vás o tom čarovný kaštieľ z 18. storočia, ktorý patril šľachtickému rodu Grasalkovičovcov i srbskému kniežaťu Michalovi Obrenovičovi. Okrem vzácnych historických pamiatok môžete obdivovať aj neďaleký Pamätník generála Milana Rastislava Štefánika (Malú mohylu).

Lužné lesy a relax pri vode

Ivanka si vás podmaní krásnou prírodou. Prechádzky v tôni lužných lesov, pri brehoch jazera Štrkovka, riečky Biela voda či Šúrskeho kanála pôsobia ako balzam na telo i dušu. A len o kúsok ďalej máte Korzo Zálesie, kde sa môžete prejsť po unikátnej drevenej promenáde popri Malom Dunaji.

Idylická vidiecka atmosféra

Ivanka si vás získa svojím vidieckym pôvabom a charakterom. Pozve vás na vychýrené sezónne plesy v Matičnom dome aj tradičné ivanské hody. Pre priaznivcov športu pravidelne organizuje amatérske futbalové turnaje, cyklistické preteky či Šutrovský bežecký maratón.

Občianska vybavenosť dvoch obcí

Poloha na hranici medzi Ivankou pri Dunaji a Bernolákovom umožňuje majiteľom bytov v projekte Dubová alej využívať bohatú občiansku vybavenosť oboch susediacich obcí. Škôlky, školy, obchody, poštu či zdravotné zariadenia budete mať na dosah a ešte si môžete aj vyberať.
Bernolákovo sa bude vďaka novým investíciam a dobrej dopravnej infraštruktúre s rýchlym napojením na D1 v blízkej dobe významne rozvíjať. Dopyt po bývaní bude v oboch obciach stúpať, čím sa zvýši aj hodnota vašej nehnuteľnosti.