Dubová alej
vám prirastie k srdcu

Harmonogram výstavby

1Q
2025
Začiatok výstavby
3Q
2026
Ukončenie výstavby
4Q
2026
Kolaudácia objektu

Dostupné bývanie

Zabudnite na bratislavské ceny. Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich financovaním a nemusíte zľaviť zo svojich nárokov na bývanie.

Priestranné a praktické

Byty v Dubovej aleji potešia veľkorysými výmerami, množstvom slnečného svetla a praktickými dispozičnými riešeniami. Na prízemí vás potešia veľké predzáhradky, na poschodiach priestranné terasy a lodžie.

Štandard aj nadštandard

Na výber máte štandard, ktorý zahŕňa kvalitný interiér vrátane prípravy na klimatizácie. Za výhodný doplatok môžete získať nadštandard s ešte kvalitnejším zariadením, väčším výberom dekorov, prípadne dodatočnými povrchovými úpravami materiálov.

background shape
130
vysadených stromov

Nomen omen. Dubová alej je verná svojmu názvu. Priamo v areáli rezidenčného projektu bude postupne vysadených 130 dubov a brestov. Krásne stromoradie je ideálnym miestom na každodenné prechádzky a bezstarostný relax.

Detské ihrisko

Vaše deti sa môžu hrať v zdravom a bezpečnom prostredí priamo pod oknami vášho bytu. Spestrením detských hier bude roztomilé ihrisko, ktoré sa stane súčasťou Dubovej aleje.

Bezproblémové parkovanie

Dubová alej pre vás zabezpečila dostatok parkovacích miest v podzemnej garáži aj na vonkajšom státí. Zaroveň prinášame novinku v podobe možnosti odloženia platby, a to až do roka po kolaudácii.