EURO INVEST
Development, s.r.o.

Záhradná 796/23
900 46 Most pri Bratislave

0903 888 890
euroid@euroid.sk

Úspory, 100 percentný alebo čiastočný hypo-úver, spotrebný úver, štátne príspevky... pomôžeme vám urobiť to najsprávnejšie finančné rozhodnutie

Radi vám bezplatne poskytneme profesionálne konzultácie k optimálnym možnostiam financovania vášho nového domova. Okrem bezplatného poradenstva od nás navyše dostanete:

Postup pri kúpe bytu:

1.   krok: podpis Rezervačnej zmluvy, úhrada rezervačného poplatku vo výške 3000€ vrátane DPH.

2.   krok: podpis Zmluvy o budúcej Kúpnej zmluve, úhrada od 15 do 20 percent* z konečnej ceny bytu (splátka je znížená o rezervačný poplatok).

3.   krok: po zápise do katastra nehnuteľností s rozostavanými bytmi a podaní návrhu na kolaudáciu a odovzdaní a prevzatí Vášho budúceho bytu nasleduje úhrada do 95% z celej zmluvnej Kúpnej ceny.

4.   krok: podpis Kúpnej zmluvy a zápis kolaudačného rozhodnutia s prideleným súpisným a orientačným číslom  doplatok do plnej výšky Kúpnej ceny vo výške 5%.

*v závislosti od aktuálnych podmienok na finančnom trhu.

S financovaním radi pomôžeme a poradíme prostredníctvom nášho poradcu pre tento projekt: Ing. Peter Hreus, + 421 903 776 906 , spoločnosť HYPO CONSULTING. 


Bezplatne získate:

  • odbornú konzultáciu,
  • nezávislé porovnanie jednotlivých ponúk,
  • zabezpečenie najvýhodnejšej hypotéky na trhu až do 90% kúpnej ceny,
  • znalecký posudok zdarma (úspora približne 150 Eur),
  • poistenie nehnuteľnosti a domácnosti so zľavou.

VYPOČET SPLÁTOK HYPOTEKÁRNA KALKULAČKA

Vypočítajte si výšku vašej hypotéky a mesačných splátok teraz úplne jednoducho. Zadajte na hypokalkulačke konkrétnu cenu vybranej nehnuteľnosti a ďalšie parametre tak, ako vám najviac vyhovuje.

rokov
%

mesačná splátka: 360 €